Konaklamak için otel, pansiyon gibi işletmelerin yanı sıra bungalov tipi evler de tercih edilen türlerden biridir. Montana Suite Bungalows olarak sizlere Trabzon’un eşsiz doğa manzarası eşliğinde konaklamak imkânı sunuyoruz. Bungalov tipi evlerimizle birlikte sizlere konaklama ve restoran hizmetleri sunuyor ve huzurlu bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. İçecek, kahvaltı ve yemek çeşitlerimiz ve harika manzara ile birlikte sizlere unutulmaz bir yemek deneyimi sağlıyoruz. İşletmemizi, siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için her daim geliştiriyor ve sizlere en iyi hizmeti sunmak için güzel bir şekilde dekore ediyoruz.

 

Trabzon restaurant sektöründe siz değerli müşterilerimizin ilgisi ve geri dönüşleri ile birlikte her zaman konumuzu koruyoruz. Sizlerin sağlığını sizin kadar önemsiyor ve işletmemizde yemeklerimizin ve kahvaltılarımızın hazırlanır iken her aşamasında hijyene ve temizliğe dikkat ediyoruz. Alanında uzman şeflerimiz, deneyimli personelimiz, güler yüzlü hizmetimiz ve ferah işletmemiz ile birlikte sizlere eşsiz bir konaklama ve yemek hizmeti veriyoruz. Bütün şartları sizlerin memnuniyetini sağlamak için en iyi şekilde ayarlıyor ve sizlere kalıcı hizmet sağlıyoruz. Enfes bir doğa manzarası eşliğinde en iyi yemekleri ve konaklama imkânını sizlere sunuyor ve kusursuz hizmet veriyoruz.

 

Siz de en iyi hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız mutlaka işletmemizi ziyaret edin. Telefon numaramızdan bizlere ulaşabilir veya mesaj gönderebilirsiniz. İşletmemiz ile ilgili bilgi almak ve bizi takip etmek için Instagram sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.